Update in chapter 1 of the book "How I cured the incurable" - however, teeth can be cured at home

Update in chapter 1 of the book "How I cured the incurable" - however, teeth can be cured at home

Ten wpis jest dla czytelników pierwszej edycji mojej książki “Jak wyleczyłem NIEULECZALNE". 

 

Na wstępie chciałem Tobie gorąco podziękować za zakup i przypomnieć, że jeśli potrzebujesz wsparcia w poście lub dojściu do zdrowia zgodnie z tym, co opisałem - to napisz do mnie. 

  1.  
  2. Po drugie pragnę przypomnieć, że to, co opisałem w 4tym rozdziale “Jedz to, co chce być zjedzone” - to jest dieta lecznicza i po pełnym wyzdrowieniu można jeść wszystko bez bólu. Nadmiar słodyczy i cukru przetworzonego w diecie prowadzi jednak do ubytków w zębach, czego jestem niestety również przykładem... Nie jestem ani święty, ani doskonały.

 

Chciałem Tobie drogi czytelniku/czytelniczko przekazać, że w rozdziale 1 mojej książki pod hasłem “Napraw swoje zęby” informacja, którą podałem jest już nieaktualna. Napisałem tam, cytuję: 

 

Dentysta, naprawiając taki ząb, jednocześnie trochę go rozwierca, więc to tak naprawdę „niekończącą się opowieść”, ale nie znam tu lepszego rozwiązania. Może kiedyś będzie dostępne leczenie ubytków komórkami macierzystymi, ale obecnie to melodia przyszłości.

 

Otóż odkryłem i przetestowałem na sobie sposób, który w znaczący sposób poprawia stan uzębienia, cofa pojawiające się ubytki, powoduje, że zęby są gładkie a do tego efektem ubocznym jest ich wybielenie.  Jest oczywiście minus: rutyna higieny zębów wydłuża się do 5 minut dwa razy dziennie i trzeba stosować nie do końca naturalne płyny do płukania ust i pastę z fluorem. ALE NAJWAŻNIEJSZE, ŻE TO DZIAŁA. A ja jestem fanem zarówno naturalnych jak i współczesnych metod leczenia. Ta metoda była testowana przez autorkę 50 lat. Czapki z głów!

 

Otóż jest to metoda “kompletnej ochrony jamy ustnej dr Ellie Philips”

https://www.youtube.com/watch?v=tXZbmz6kBUU

Na podstawie tego, co się dowiedziałem z jej filmu na Youtube i co jeszcze raz podkreślę - przetestowałem na sobie, muszę też poprawić fragment, gdzie na stronie 26 napisane jest:

Najlepiej na koniec posiłku weź łyk wody i płucz zęby przez 15 minut. To lepsze niż intensywne szczotkowanie.

Ten fragment należy poprawić na:

 

Najlepiej na koniec posiłku zagryź go czystym xylitolem. Xylitol ma działanie bakteriobójcze dla złych bakterii takich jak streptoccocus mutans i wspierające działanie dla ok 900 gatunków dobrych bakterii, które żyją w Twojej jamie ustnej. 

 

 

Jeżeli nie chcesz więcej mieć borowanych dziur w zębach i zależy Ci na tym, żeby zęby Twoje i Twoich dzieci były ładne i zdrowe, to koniecznie obejrzyj powyższe video. Jeśli masz do niego pytania, to odpowiedz na tę wiadomość - chętnie wyjaśnię co i jak, a tymczasem więcej na temat metody dr Ellie Phlips i moich testów napisałem tutaj: https://jakwyleczylem.pl/blog/jak-wyleczyc-i-wzmocnic-zeby-aby-nie-potrzebowac-dentysty-wg-dentystki-dr-ellie-philips

 

Polecam ten sposób każdemu, kto już wyleczy RZS i ma jedynie problemy z wiecznie wypadającymi plombami. 

Share with your friends

Do you know someone who suffers from the described disease and can be cured thanks to the information on this blog? Share the link! Make someones life easier!